trstena.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Najvýhodnejšie hypotéky, pôžičky, úvery autoúvery, kreditné karty, bežné účty, sporenie. Porovnanie finančných produktov bánk Trstená

Porovnanie finančných produktov bánk – úvery, hypotéky, pôžičky, kreditné karty, účty


Prinášame vám prehľad a porovnanie produktov finančných inštitúcii (VUB, ČSOB, Volksbank, OTP, mBank, SLSP a ďalších), akými sú úvery, hypotéky, pôžičky, bezúčelové pôžičky atď. Predstavíme vám najvýhodnejšie kreditné karty a bežné účty bez poplatkov a s najvyšším úročením. Porovnajte si, ktoré terminované účty či vklady vám prinesú najvyššie úroky pre svoje sporenie.

 

Vyberte si najvýhodnejšie produkty a navštívte príslušnú pobočku banky v zlatých moravciach


V súčasnosti, poznačenej svetovou finančnou krízou, sa finančné inštitúcie – tak banky ako i poisťovne, snažia eliminovať svoje straty aj na úkor vlastných klientov. Najčastejšie sa tento jav odzrkadľuje na vysokých poplatkoch za vedenie účtov, poplatkov za spracovanie úveru ako i úrokových sadzbách hypotekárnych ale i stavebných iných úveroch.
Za využívanie nevýhodných služieb, napríklad vedenie účtov, platieb kreditnými kartami alebo rušením trvalých platobných príkazov, platíte neprimerane vysoké poplatky a často tak prichádzate možno až o niekoľko 100 € ročne. Úrokové sadzby týchto účtov sú, naopak, minimálne.
Sporenie prostredníctvom dlhodobých terminovaných vkladov je málo flexibilné. Za nízke úroky sú vaše peniaze viazané na pomerne dlhú dobu a v prípade, že musíte siahnuť na vklad, očakávajú vás pri predčasnom výbere nepomerne vysoké pokuty vo forme poplatkov za predčasný výber.
Každá finančná inštitúcia tak ponúka celý rad produktov, vrátane tzv. balíkov služieb, z ktorých je pre klienta v skutočnosti vyhovujúcich len minimum.
Aby vaše peniaze pracovali skutočne pre vás, využite tento prehľad finančných inštitúcií a ich produktov.

Porovnanie finančných produktov vám prinášame v spolupráci s finančnými expertmi z www.financnahitparada.sk

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang