Akreditované resocializačné Zariadenie, Z - NÁVRAT centrum

Poskytujeme služby závislým osobám od psychotropných látok

Akreditované resocializačné Zariadenie, Z - NÁVRAT centrum

Akreditované Resocializačné Zariadenie Z - Návrat Centrum n.o. Bobrov

Poskytujeme služby závislým osobám od psychotropných látok

Adresa: Nová cesta 385, 02942 Bobrov
Telefón:+421910908606
Kontaktná osoba:Marcel Zemančík
Mobil:+421435587026
E-mail:z.navrat@centrum.sk

Centrum sa nachádza v blízkosti vodnej nádrže Orava, v malebnej dedinke Bobrov v okrese Námestovo. Je určené všetkým Vám, ktorí ste sa dobrovoľne rozhodli zmeniť svoj život a chcete sa zbaviť drogy, ktorá Vás ovláda a ničí. Drogy, ktorá Vám vzala zmysel života a nahradila ho zúfalou potrebou stále novej dávky. Ak ste si vedomí, že doterajšia liečba Vám prospieva a chcete sa úplne zbaviť závislosti a hlavne zmeniť svoje myslenie, ale bojíte sa návratu do starého prostredia, kde ste sa stali obeťou závislosti, je pre Vás výborným riešením vstúpiť do procesu resocializácie. Počas pobytu je pre Vás pripravený psychoterapeutický proces, ktorý posilní Vašu osobnosť a naučí Vás zvládať rôzne životné skúšky. Pracovná terapia bude vykonávaná v stolárskej dielni a bude pozostávať z množstva jednoduchých činností, ktoré iste zvládnete a stanú sa Vašou záľubou...


Čo potrebuješ na pobyt u nás?
Podmienky pre prijatie do Z - NÁVRAT CENTRUM n. o.

- Zaslanie žiadosti o pobyt a stručný životopis. (Prihlásiť sa môžete aj SMS správou, kde je potrebné uviesť svoje meno a telefónne číslo. Pracovník centra Vám zavolá a dohodne podrobnosti.)
- Klient prichádza dobrovoľne.
- Ukončenie povinnej školskej dochádzky.
- Absolvovanie liečby v príslušnom zdravotníckom zariadení na základe odporúčania príslušného zdravotníckeho zariadenia, alebo ošetrujúceho odborného lekára.
- Prísne dodržiavanie pravidiel a režimu v centre.
- Aktívna účasť na pracovnej terapii, ktorá tvorí dôležitú časť celého resocializačného programu.
- Pred prijatím a počas pobytu sa vyžaduje abstinencia od drog.
- Platba za plné zaopatrenie v centre je 90 € mesačne. V tejto sume je zahrnutá: strava, bývanie, terapie, kultúrna a športová činnosť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.