KAPI PLAST, montáž plastových okien Trstená

Ponúkame kvalifikovanú demontáž a montáž plastových okien, dverí, parapiet, žalúzií a ďalších doplnkov. K našim produktom poskytujeme záručný a pozáručný servis.

KAPI PLAST, montáž plastových okien Trstená

KAPI PLAST, plastové, hliníkové, a strešné okná Trstená

Ponúkame kvalifikovanú demontáž a montáž plastových okien, dverí, parapiet, žalúzií a ďalších doplnkov. K našim produktom poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Adresa: Hattalová 100, 02801 Trstená
Telefón:0918 567 445
E-mail:kapiplast@oravanet.sk

Plastové okná

S predajom a montážou kvalitných plastových okien máme dlhoročné skúsenosti. V súčasnosti sa naša ponuka vyprofilovala na dva základné druhy okenných profilov od renomovaných výrobcov profilov plastových okien DECCO a VEKA.

Ponúkame okná so 6 komorovým rámom a tepelnoizolačným sklom 1,1 W/m2K pod označením DECCO 70 Line. Pre náročných zázníkov ponúkame okná s 6 komorovým rámom o šírke 90 mm, s izolačným 3 sklom s hodnotou tepelnej izolácie 0,8 W/m2K pod označením ALPHALINE VEKA.

Okrem základnej bielej si pri každom type okien môžete vybrať zo širokej farebnej škály profilov podľa vašich predstáv.


Hliníkové okná a dvere

Hliníkové okná a dvere sú vhodné všade tam, kde sú kladené vysoké nároky na bezpečnosť a dlhoročnú životnosť.

Hliníkové okná sú vhodné napr. na presklenné veľké plochy výkladov, showroomov, okná na administratívnych budovách. Pri dverách sú to napr. vchodové dvere rodinných domov, bytových viacpodlažných domov, úradov, škôl a pod.

Hliníkové okná a dvere majú vysokoodolnú hliníkovú konštrukciu s prerušenými tepelnými mostami. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, rozmerovo stále a ľahko udržiavateľné.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.