Hotel Roháč ***

Hotel Roháč ***

Ubytovanie a stravovanie v Terchovej v Hoteli Roháč

Adresa: Nám. M.R. Štefánika 425, 028 01 Trstená
Telefón:043/5324 961, 5324 963
E-mail:info@hotelrohac.sk

Hotel Roháč ponúka ubytovaciu kapacitu 31 lôžok s možnosťou prístelky. Máme 10 dvojlôžkových izieb, 1 jednolôžková izba, 3 dvojlôžkové poloapartmány s možnosťou prístelky a 2 luxusné dvojlôžkové apartmány. Izby sú zariadené v modernom štýle a každá má vlastné WC, kúpeľňu, TV, telefón, pracovný stôl, prístup na internet.

Ponúkame bezpečné parkovanie na dvore hotela, denné upratovanie izieb, pranie a žehlenie bielizne, denná tlač, sprostredkovanie služieb, možnosť masáže, letnú terasu, predaj propagačných publikácii a drogériového tovaru, faxové a kopírovacie služby, trezor na recepcii hotela, budenie telefónom.

U nás je možné platiť kartou VISA, Maestro, MasterCard a mnoho iných.

Hotel Roháč Trstená sa nachádza Orave v severnej časti Slovenska 2 km od hraníc s Poľskom. Hotel bol postavený v polovici 19. storočia a rozsiahlou rekonštrukciou prešiel v roku 2003. Ponúka Vám kvalitné služby v oblasti nadštandardného ubytovania a stravovania.

V štýlovo zariadenej hotelovej reštaurácii Vám ponúkame široký sortiment jedál, špecialít kuchyne, regionálnych špecialít, široký sortiment nápojov, príjemnú atmosféru a profesionálnu obsluhu.


Voľný čas si môžete spríjemniť lyžovačkou v Roháčoch, návštevou termálneho kúpaliska Oravice, Oravského hradu... a iných turisticky atraktívnych lokalít.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.